• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Öğretmen’den Örnek Davranış

-ogretmenden-ornek-davranis

Bingöl’ün merkeze bağlı Gözeler Köyünde bulunan İMKB Gözeler Haraba ilkokulunda görev yapmakta olan okul öncesi öğretmeni Elanur Korkmaz, sosyal sorumluluk projelerinden bir tanesine daha imza attı.
13 Ocak 2020 Pazartesi 21:29

 

 

Bütün öğrencilerini, ailelerinden izin alarak şehir merkezindeki sinemayla tanıştıran Okul Öncesi öğretmeni Elanur Korkmaz öğrencileriyle doyasıya zaman geçirdi. Şehir merkezinde öğrencileri ile birlikte önce pizza yiyen sonra da bowling oynayan okul öncesi öğretmeni Elanur Korkmaz çocukların hayatlarına pozitif etki yaratacak sinema filmini öğrencileriyle izleyip, bowling oynayıp akabinde pizza yiyen öğrenciler mutluluklarını dile getiren öğrenciler ‘’Çok mutluyuz, öğretmenimizi seviyoruz’’  diyerek duygularını ifade ettiler. 

 

Daha önce de farklı çalışmaları ile tanınan Elanur Öğretmen,  Köyden kiraladığı servisle öğrencileri şehir merkezine getirdi ve öğrencilerinin unutamayacağı bir günü yaşattı. Derslerin sadece okul duvarları arasında olmadığını, öğrencileri bilgilerle yığmak yerine mutlu olmalarını sağlayacak projelere ihtiyaç olduğunu dile getiren Elanur öğretmen, bazen ufak bir dokunuşun öğrencileri ne kadar mutlu edebileceğini de göstermiş oldu.


Haber okunma sayısı: 1240Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ