• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

Köylerimiz yeniden cazibe merkezi haline gelecek

-koylerimiz-yeniden-cazibe-merkezi-haline-gelecek

Yayladere ilçesine bağlı Korlu (Şıhan) Köyü muhtarı Mehmet Akbayram, “köyümüzü yeniden cazibe merkezi haline getirmek için çalışmalarımız devam edecek” dedi.
05 Aralık 2017 Salı 09:24

 

Yayladere ilçesine bağlı baraj manzarası, gölü, 7 mezrasıyla, Şeyh Harun türbesi ve konumu ile en güzel köylerden biri olan Korlu köyü muhtarı Mehmet Akbayram, “hükümetimizin katkıları ile içme suları, alt yapı ve yol hizmetleriyle köylerimizin yeniden cazibe merkezi haline gelebilir” dedi.

Akbayram, “dört yıldır köyde muhtarlık görevini yürütüyorum, il Genel meclis üyesi Aziz Ördek’e ilçemize ve köyümüze yaptığı desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Köyümüzün doğal konumun yanında manevi değerimiz Şeyh Harun türbesini ismini açıklamak istemeyen bir hayırseverimiz tarafından yapıldı. Ayrıca türbe evini yeniden hayırseverlerin desteği ile yaptırdım. Bu güne kadar köyümüze katkılarından dolayı desteklerini esirgemeyen tüm hayırseverlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ÖRDEK: KÖYLERİMİZ EN GÜZEL HİZMETLERE LAYIKTIR

Konu ile ilgili görüşlerini belirten Yayladere ilçesi İl Genel Meclis Üyesi Aziz Ördek ise “halkımız bize hizmet etmek için görev verdi, köylerimizin her sorununa çözüm bulmak için elimizden geleni yapıyoruz. Güzel coğrafyamızın nadide köylerini yerli ve yabancı turizm merkezi haline getirmek isteriz ancak güvenlik sorunu boynumuzu büküyor. İnşallah bu sorun ortadan kalkar ve hayal ettiğimiz duruma getiririz” dedi.


Haber okunma sayısı: 653

GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ