• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

Kiğı Encümenlerinden Yılmaz’a Teşekkür

-kigi-encumenlerinden-yilmaza-tesekkur

Kiğı-Bingöl karayolunun yatırım programına alınmasını takdir ettiklerini belirten Kiğı İl Genel Meclis Üyesi Abuzer Soydemir ve Ahmet Gürçay, desteğini esirgemeyen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a teşekkürlerini iletti. Soydemir ve Gürçay, “Uzun ve zahmetli yolumuz kısalacak. Bu projenin hayata geçmesini hızlandıran, emeği geçen tüm yetkililere ve özelde Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundular.
02 Ekim 2017 Pazartesi 01:25

 

SOYDEMİR: BU YOL, KİĞI’YI ÇIKMAZ SOKAKTAN KURTARACAK

İl Genel Meclis Üyesi Abuzer Soydemir, “Yıllardır dilden dile gelen ve yılan hikayesine dönen yolun yatırım programına alınması, Kiğı, Adaklı, Yayladere ve Yedisu ilçelerimizi çıkmaz sokaktan kurtaracak. Yeni bağlantılar, yeni dostlukların başlangıcı olacak. İstanbul’a 250 kilometre yakınlaşacağız. Kuruluşundan bugüne hayallerin ötesini yapan Ak Partinin bu projesi, bölge ilçeleri ve köyleri heyecanlandırmıştır. Emeği geçen Karayolları Bölge Müdürü ve tüm personeline, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a, Milletvekilimiz Enver Fehmioğlu’na, Başbakanımız Binali Yıldırım’a ve sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederim” dedi.

GÜRÇAY: KİĞI-KARAKOÇAN 21 KİLOMETRE YAPILDI

Kiğı İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Gürçay ise şu açıklamayı yaptı: “Yolun programa alınmasını takdir ettik, bu projeleri yıllardır hayal ettik, bu hayalimizi gerçekleştiren başta Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Karayolları Bölge Müdürü’ne özellikle teşekkür ettiğini kaydeden Gürçay, “Sık sık dile getirdiğim ve özel çaba gösterdiğim Kiğı- Karakoçan yolunun ölümlü kazalara yol açan 21km’de yer alan bölgenin programa alınması ve yapılmasını gerçekleştiren Karayolları 8. Bölge Müdürü ve tüm personeline teşekkür ederim” dedi. 


Haber okunma sayısı: 966

GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1881 hit, 997 ziyaretçi, 1125 ziyaret
Bu ay:
5207 hit, 2363 ziyaretçi, 2924 ziyaret
Toplam:
778573 hit, 245963 ziyaretçi, 342002 ziyaret