• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Kaymakam Safitürk Gençlik merkezi açıldı

-kaymakam-safiturk-genclik-merkezi-acildi

Kiğı ilçesinde Kiğı Kaymakamlığı ve Belediyesi tarafından DAP kapsamında yaptırılan Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Gençlik Merkezi törenle açıldı.
30 Eylül 2019 Pazartesi 21:53

ŞEHİT KAYMAKAMIN ADI YAŞATILACAK

Açılış töreninde kısa bir konuşma yapan Belediye başkanı Hikmet Özüağ, “ilçemizde görev yaptığı süre içerisinde halkın gönlüne girmeyi başaran Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün adını yaşatmak için, gençlerimize yönelik bu eserin kazandırılmasında her zaman yanımızda olan Genel başkan yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz başta olmak üzere, milletvekilimiz Feyzi Berdibek’e, il Valimiz’e, Kaymakamımız Onur Yeniay'a İl belediye başkanımız Erdal Arıkan ve DAP Başkanı Adnan Demir’e gençlerimiz adına teşekkür ederim. İlçemizin sorumluluğunu üstlendiğim andan itibaren yeni bir şeyler getirmek, hizmet edebilmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Özüağ’ın ardından söz alan İlçe Kaymakamı Onur Yeniay, Milletvekilleri Feyzi Berdibek ve Cevdet Yılmaz’ın konuşmaların ardından gençlik merkezinin açılış kurdelesi kesilerek hizmete açıldı.

Açılış törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan,  DAP Başkanı Adnan Demir ve Kiğı Kaymakamı Onur Yeniay Kiğı Belediye Başkanı Hikmet Özüağ’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.


Haber okunma sayısı: 1789Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ