• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
GÖLBAL

Kaymakam Bolat Muhtarlarla Yapılacak Hizmetleri Belirledi

-kaymakam-bolat-muhtarlarla-yapilacak-hizmetleri-belirledi

Kiğı Kaymakamı Taner Bolat başkanlığında ilçeye bağlı Köy Muhtarları, İl Genel Meclis üyeleri, kamu kurum müdürleri ve ilçe halkı bir araya gelerek iş sezonunda yapılacak hizmetler belirlendi.
09 Nisan 2018 Pazartesi 01:20

 

“BU YIL ÇOK İŞ YAPACAĞIZ”

Kaymakam Bolat, “bu yıl KÖYDES kapsamında köylere gelen para iki katına çıktığı için daha çok hizmet yapacağız. Devletimizin imkânları yerindedir. Yaptığımız program onaylandığı gibi hizmetlerimiz başlayacaktır. Bu sene yaptığımız programın herkesi memnun edeceğini tahmin ediyorum. İçme suyu onarım,  parke taşı, asfalt yapımı ve kanalizasyon gibi hizmetleri yerine getireceğiz. Bu yıl içerisinde ilçe merkezinde devam eden ve yeni yapılacak 18 derslikli okul, öğretmen evi, İlçe Emniyet binası, Hastane lojmanları, Jandarma lojmanları, Kütüphane ek binası ve SODES projeleri ile ilçeye birçok hizmetin yapılacağını müjdeledi”.

“TAZİYE VE KUR’AN KURSUNU KAYMAKAMLIK YAPTIRACAK”Kaymakam Bolat, bu sene ilçemize taziye evi Kaymakamlık olarak yapmak için çaba göstereceğiz. Allah nasip ederse Yenişehir mezarlığının yanında bulunan arsayı Kur’an Kursu ve taziye evi yapmak için girişimlere başladık. İnşallah sonuçlandıracağız. Vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için gayret göstereceğiz ve bu konuda gayret gösterenlere çok teşekkür ederiz’’ diye konuştu.

 


Haber okunma sayısı: 1254

GÖLBAL


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ