ANTLI: “IŞIK BELEDİYE’YE DEĞİL, KENDİNE ÇALIŞIYOR”

-antli-isik-belediyeye-degil-kendine-calisiyor

2014 Yerel seçimlerinde Adaklı ilçe belediye başkanlığı adaylık sürecinde Zeki Işık’a en büyük desteği veren iş adamı Halil Antlı, Belediye başkanı Işık’ı yerden yere vurdu. “O artık ilçeye, Belediye’ye değil, sadece kendine çalışıyor” dedi.
16 Kasım 2020 Pazartesi 11:32

 

DEĞİRMENİN SUYU NERDEN GELİYOR?

Halil Antlı, “2014 yerel seçimlerinde ilçemize hizmet etsin diye destek verdiğim Zeki Işık, ilçe halkına hizmet etmeyi bırakmış, ilçenin ara sokakları çöp’ten geçilmiyor. Mahalle yollarının dolgu ve düzenlenmediği için araç sahipleri tamircilere abone yapmış durumda.


İstanbul’da kızı ve oğluna birer daire almış, İlçe merkezinde üç katlı bina dikmiş, bu değirmenin suyu nerden geliyor, bu adama destek verdiğim için kendimi suçlu görüyorum. 5 yılda maaşından bir kuruş harcamasa bile, aldığı dairelerin bir tanesini bile alamaz” iddiasında bulundu.Arıca mahallemizde yaşanan konut sorunların tek müsebbibi Zeki Işık’tır diyen Antlı, “Köyün çöpleri evlerin dibinde dökülüyor, yaz ayalarında gurbetten gelen insanlarımıza çöp kokusu ve sineklerin yaydığı hastalıklarla boğuşuyoruz. Bu hangi mantığa, hangi belediye hizmetine sığar. Defalarca rica ettik, tamam diyor ve hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor.

MAHALLE YOLU, ÇUKURLARDAN GEÇİLMİYOR

İki yıl önce Cevdet bey’e rica ettik, mahalle yolumuz ilk defa asfaltlandı ama temeli olmadığı için iki yılda yıpranmış oldu. Muhtarımız ile beraber gittik belediye başkanına yolun çukurlarının araçlara ve insanlara zarar verdiğini söyledik ama yine geçiştirdi. Antlı, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yetkili kurumlara sesleniyorum, ben bir insan olarak geçmişte iş yaptığı zaman desteklerdim, şimdi de yanlış işler yaptığı için eleştiriyorum. Buda şahsi bir mesele olmadığı için halkımız adına bunu dile getiriyorum”.

 

 


Haber okunma sayısı: 2556

Hindi


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ