• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Korkutata, İlçeleri Ziyaret Etti

---korkutata-ilceleri-ziyaret-etti

24 Haziran seçimlerinin ardından ilçe ve beldelerde ziyaretler gerçekleştiren 27. Dönem Bingöl AK Parti Milletvekili adayı Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Zeki Korkutata, ilçeleri gezerek seçim sürecinde kendisine gösterilen ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
09 Temmuz 2018 Pazartesi 01:35


24 Haziran seçimlerinin milleti için, ümmet için büyük bir viraj olduğunu kaydeden Korkutata, herkesin seçim sürecine tepeden tırnağa destek verdiğini söyledi.

Korkutata; Adaklı, Kiğı, Sancak, Genç, Solhan ve Karlıova ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.


KORKUTATA: “HALKIMIZIN DURUŞUNA TEŞEKKÜR EDERİZ”İlçe ziyaretlerinin akabinde basına yazılı olarak yaptığı açıklamada;

İlimizin her ilçesi, her köyünde seçim çalışmaları sürecinde halkımızın gösterdiği ilgi ve desteği, hiçbir zaman unutmayacağım. “Allah hepinizden razı olsun. Emek verdiniz, bize hakkınız geçti. Bu yol uzun ve meşakkatli bir yol. Bize düşen bu yolda gayretli olmak, fayda üretmek için sürekli bir çaba içerisinde olmak. Cenabı Allah inşallah her zaman bizleri muzaffer kılar. Meseleye bir milletvekili kaybettik olarak bakmayın. 24 Haziran seçimleri gerçekten milletimiz için, ümmetimiz için büyük bir virajdı. Yüz yılın vesayetini, yüz yıllın millet egemenliğinin önündeki bütün engelleri inşallah kaldırdık diye düşünüyoruz. Bu konuda istikrarlı bir şekilde devam etmemiz lazım. Bu ülkenin Tayyip Erdoğan'a ihtiyacı var, ümmetin Tayyip Erdoğan'a ihtiyacı var. Hakikatten ümmetin kaderi ile bir şahsın kaderi birleşmiş. İnşallah tökezlemeden, yere düşmeden bu yolculuğu sürdürürüz. Çünkü eğer Türkiye düşerse İslam ümmeti düşer. Bu istikrarlı yürüyüşünüz inşallah devam edecektir. Kardeşinizin de bir nefer olarak bu yolda eğer sizlere desteği olacaksa ne mutlu ona.  Siz, bizim arkamızda oldunuz cenabı hak hiçbir zaman sizleri yalnız bırakmasın. Cenabı hak iki cihanda da sizleri de bizleri de aziz eylesin. Allah yar ve yardımcınız olsun. Hepinize desteklerinizden dolayı şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

 


Haber okunma sayısı: 1224

Haberin etiketleri:

Korkutata, İlçeleri Ziyaret Etti


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


BİNGÖL - HAVA DURUMU

BINGOL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ