• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Miniklerden Yemen'e anlamlı yardım

----miniklerden-yemene-anlamli-yardim

Bingöl’de Muhammed Rezan ve Hafsa Nur kardeşler, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını Yemen’deki yetimlere verilmek üzere Bingöl Umut Kervanına bağışladı.
03 Haziran 2019 Pazartesi 01:48

 

 

 Muhammed Rezan ve Hafsa Nur kardeşler, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarının Yemen’e gönderilmesi için Bingöl Umut Kervanı Derneği’ne bağışladılar. Miniklerin örnek davranışı takdir topladı.

 

 

 

 

Muhammed Rezan ve Hafsa Nur Dağılma kardeşler kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını Yemen’deki yetim çocuklara ulaştırılmak üzere Bingöl Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Mehmet Refik Gönül’e teslim etti.

 

 

 

 

Yaptıkları bağıştan dolayı sevinçlerini dile getiren minik çocuklar, herkesi açlıktan ölümlerin yaşandığı Yemen halkına yardım etmeye çağırdı.

 

 

 

 

Muhammed Rezan ve Hafsa Nur Dağılma kardeşler, duygularını şöyle dile getirdi: “Yemen’deki çocuklar bir daha ağlamasın diye kumbarada biriktirdiğimiz paralarımızı bağışladık. Allah Yemen’deki çocukların yardımcısı olsun.”

 

 

 

 

Miniklerin örnek davranışının kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini ve duygulandırdığını belirten Bingöl Umut Kervanı Başkan Yardımcısı Mehmet Refik Gönül, miniklerin herkese örnek olması gerektiğini söyledi.

 

 

 


Haber okunma sayısı: 2933

Haberin etiketleri:

Miniklerden anlamlı yardım


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER